BAREX - Drewno - Tarcica

Asortyment

ASORTYMENT oferowany przez moje przedsiębiorstwo jest z punktu widzenia klienta jak najbardziej dowolny. Dobry park maszynowy tartaczny i dodatkowe wspomaganie go poprzez wysokiej klasy urządzenia takie jak ładowarki, wózki widłowe oraz odpowiednie zautomatyzowanie procesów produkcji, sprawia że na dolnośląskim rynku jestem producentem mogącym na przestrzeni krótkiego czasu zrealizować nawet największe zamówienia. Produkowana przez moją firmę tarcica to elementy zarówno konstrukcyjne jak i stolarskie z Dębu, Buka, Graba, Jesionu, Brzozy, Olchy, Sosny, Modrzewia oraz Świerka.

 
Tarcica Stolarska
     
Drewno skutecznie konkuruje z innymi materiałami budowlanymi stosowanymi w odpowiedzialnych konstrukcjach budowlanych. Aby rzeczywiście tak się działo muszę sprostać ciągle rosnącym wymaganiom jakościowym stawianym wszelkiego rodzaju wyrobom, które produkuję. Regułą jest, że rosnącym wymaganiom jakościowym towarzyszą coraz doskonalsze i coraz bardziej sformalizowane procedury projektowania oraz nadzorowania wymaganych standardów produkcyjnych i wykonawczych. Aby zaspokoić ciągle rosnące potrzeby rynku, jego wymagania zarówno ilościowe a co najważniejsze jakościowe - dokładam wszelkich starań dążąc do zachowania obowiązujących norm.
Świerk, Sosna, Modrzew, Olcha, Brzoza, Jesion, Grab, Buk, Dąb

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWY "BAREX" IMPORT - EKSPORT

ANDRZEJ BURATYŃSKI

59-850 Świeradów Zdrój

ul. Dolna 1

tel: 0-75-78-16-508

  

O różnorodności mojej oferty na Tarcicę Stolarską mógłbym rozpisywać się bardzo długo. Posiadam w zapasie magazynowym ilości stolarskie zaspakajające bieżące potrzeby Klientów indywidualnych a nawet Klientów hurtowych. Ponadto gwarantuję wykonanie każdej zamówionej ilości asortymentu. Współpraca z moją firmą gwarantuje wysoką jakość produktu i obsługi, terminu wykonania, dobrą cenę oraz partnera do długotrwałej współpracy. Jestem otwarty na propozycję współpracy zarówno od dużych firm, tak jak od indywidualnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów - moje wyroby wykonuję profesjonalnie, dokładnie, terminowo uwzględniając życzenia Zleceniodawców tak aby spełniały wszystkie normy. Dodatkowo gwarantuję dostawę każdej ilości zamówionego asortymentu.