BAREX - Drewno - Tarcica

Asortyment

ASORTYMENT oferowany przez moje przedsiębiorstwo jest z punktu widzenia klienta jak najbardziej dowolny. Dobry park maszynowy tartaczny i dodatkowe wspomaganie go poprzez wysokiej klasy urządzenia takie jak ładowarki, wózki widłowe oraz odpowiednie zautomatyzowanie procesów produkcji, sprawia że na dolnośląskim rynku jestem producentem mogącym na przestrzeni krótkiego czasu zrealizować nawet największe zamówienia. Produkowana przez moją firmę tarcica to elementy zarówno konstrukcyjne jak i stolarskie z Dębu, Buka, Graba, Jesionu, Brzozy, Olchy, Sosny, Modrzewia oraz Świerka.

     
Pozostały Asortyment
 
 

- PALETY -

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy "BAREX" Andrzej Buratyński produkuje dowolnych rozmiarów palety, według wskazań i życzeń Klientów. Produkuję zarówno dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Współpraca z moją firmą gwarantuje wysoką jakość produktu i obsługi, terminu wykonania, dobrą cenę oraz partnera do długotrwałej współpracy.

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWY "BAREX" IMPORT - EKSPORT

ANDRZEJ BURATYŃSKI

59-850 Świeradów Zdrój

ul. Dolna 1

tel: 0-75-78-16-508

Jestem otwarty na propozycję współpracy zarówno od dużych firm, tak jak od indywidualnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów - moje wyroby wykonuję profesjonalnie, dokładnie, terminowo uwzględniając życzenia Zleceniodawców tak aby spełniały wszystkie normy. Dodatkowo gwarantuję dostawę każdej ilości zamówionego asortymentu.

Oferuję palety EURO, przemysłowe, wystawowe, dla różnego rodzaju przemysłu: chemicznego, drukarskiego jak również palety jednorazowe.

Dbając o czystość i porządek w moim przedsiębiorstwie spełniam jednocześnie swoje obowiązki ekologiczne. Produkując tarcice oraz wyroby z drewna, nie sposób uniknąć nagromadzania się ogromnych ilości trocin i zrzyn tartacznych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom wysoko postawionej poprzeczki ekologicznej, powstające w wyniku produkcji wyżej wymienione trociny i zrzyny produkcyjne, zagospodarowuję do odsprzedaży zakładom produkującym wyroby z wiór (płyty oraz inne wyroby wiórowe), dodatkowo wykorzystywane są również w ekologicznych fermach zwierzęcych, roślinnych, obiektach rekraacyjnych a w finale również do ogrzewania domów.

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWY "BAREX" IMPORT - EKSPORT

ANDRZEJ BURATYŃSKI

59-850 Świeradów Zdrój

ul. Dolna 1

tel: 0-75-78-16-508

Z.P.H.U. BAREX 2010 r.