BAREX - Drewno - Tarcica

Możliwości

Drodzy Państwo

Moja firma to jedno z najprężniej rozwijających się technologicznie przedsiębiorstw Dolnego Śląska. Posiadam nowoczesny park maszynowy oraz nowoczesne urządzenia wspomagające produkcję. Nie boję się innowacji. Wszelki nowości są chętnie wprowadzane w mojej firmie ponieważ doświadczenie i rutyna podpowiadają mi, że kroczenie z duchem postępu w dzisiejszych czasach jest niezbędnym elementem egzystencji poważnego przedsiębiorstwa.

 
Produkcja
   
Wybierając produkty firmy Wood - Mizer kierowałem się nie ceną a przede wszystkim trwałością, niezawodnością i dokładnością późniejszej obróbki. Nie muszę nadmieniać, że wybór sprzętu profesjonalnych firm procentuje dla mnie późniejszą niezawodnością, szybkością wykonania usług
oraz jakością wykonywanych przez moje przedsiębiorstwo wyrobów a za czym idzie i co jest dla mnie osobiście najważniejsze - zadowoleniem moich Klientów. Jestem producentem zarówno tarcicy stolarskiej jak i tarcicy budowlanej. Posiadam w ciągłym obrocie ogromny zapas magazynowy. Wychodząc na przeciw stawianym wymaganiom moich obecnych oraz przyszłych klientów pracuję w systemie trzy zmianowym. Wysokiej klasy sprzęt wspomagający produkcję tj. ładowarki, wózki widłowe, zautomatyzowanie hydrauliczne procesów produkcji, sprawia że jestem producentem jakiego Państwo szukacie.

Stawiam na nowe technologie, sprzęt i wzajemny szacunek. Radzę sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, nie odrzucam trudnych realizacji; dlatego jestem producentem, który potrafi sprostać Państwa oczekiwaniom. Duży zapas materiałowy i towarowy sprawia, że nawet największe zamówienie nie stanowi dla mojego przedsiębiorstwa najmniejszego problemu. Moja wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala mi na ciągły rozwój zakładu - z każdym rokiem powstają nowe inwestycje. Jest to uwarunkowane przede wszystkim zapleczem powierzchni posiadanej przez moją firmę.

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWY "BAREX" IMPORT - EKSPORT

ANDRZEJ BURATYŃSKI

59-850 Świeradów Zdrój

ul. Dolna 1

tel: 0-75-78-16-508

WYROBY BAREX
REKLAMA

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy BAREX Andrzej Buratyński jest generalnym dostawcą tarcicy konstrukcyjnej dla P.P. i U.P.D. "BOZIR" - DOMY Z DREWNA -

Mam bogaty park maszynowy pozwalający na ciągłe rozszerzanie mojej ofert i podwyższanie jakości świadczonych przez moje przedsiębiorstwo usług. Współpraca z moją firmą gwarantuje wysoką jakość produktu i obsługi, terminu wykonania, dobrą cenę oraz partnera do długotrwałej współpracy. Jestem otwarty na propozycję współpracy zarówno od dużych firm, tak jak od indywidualnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów - moje wyroby wykonuję profesjonalnie, dokładnie, terminowo uwzględniając życzenia Zleceniodawców tak aby spełniały wszystkie normy.
 

Postawiłem na Wood - Mizer

 

Andrzej Buratyński