BAREX - Drewno - Tarcica

Asortyment

ASORTYMENT oferowany przez moje przedsiębiorstwo jest z punktu widzenia klienta jak najbardziej dowolny. Dobry park maszynowy tartaczny i dodatkowe wspomaganie go poprzez wysokiej klasy urządzenia takie jak ładowarki, wózki widłowe oraz odpowiednie zautomatyzowanie procesów produkcji, sprawia że na dolnośląskim rynku jestem producentem mogącym na przestrzeni krótkiego czasu zrealizować nawet największe zamówienia. Produkowana przez moją firmę tarcica to elementy zarówno konstrukcyjne jak i stolarskie z Dębu, Buka, Graba, Jesionu, Brzozy, Olchy, Sosny, Modrzewia oraz Świerka.

   
Tarcica Budowlana
   
 
REKLAMA

Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy BAREX Andrzej Buratyński jest generalnym dostawcą tarcicy konstrukcyjnej dla P.P. i U.P.D. "BOZIR" - DOMY Z DREWNA -

Mój zakład posiada w ofercie pełen zakres asortymentu budowlano - konstrukcyjnego. Wieloletnia współpraca z firmami budowlanymi pozwoliła mi na rozwinięcie pełnej oferty oferowanego przeze mnie asortymentu. Potrafię sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom, dotrzymać terminu a przede wszystkim jakości.

 

Deska:

=19; =22; =25; =32;=38;=40;=50

 

Łaty i Listwy :

2,5x5; 3x5; 4x6

 

Belki i Kantówki:

8x8; 10x10; 12x12; 14x14; 5x10; 7x14; 8x16

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWY "BAREX" IMPORT - EKSPORT

ANDRZEJ BURATYŃSKI

59-850 Świeradów Zdrój

ul. Dolna 1

tel: 0-75-78-16-508

Drewno skutecznie konkuruje z innymi materiałami budowlanymi stosowanymi w odpowiedzialnych konstrukcjach budowlanych. Aby rzeczywiście tak się działo muszę sprostać ciągle rosnącym wymaganiom jakościowym stawianym wszelkiego rodzaju wyrobom, które produkuję. Regułą jest, że rosnącym wymaganiom jakościowym towarzyszą coraz doskonalsze i coraz bardziej sformalizowane procedury projektowania oraz nadzorowania wymaganych standardów produkcyjnych i wykonawczych. Aby zaspokoić ciągle rosnące potrzeby rynku, jego wymagania zarówno ilościowe a co najważniejsze jakościowe - dokładam wszelkich starań dążąc do zachowania obowiązujących norm.
 
BAREX 2001 r.