Program Współpracy

Program Wzajemnej Współpracy został stworzony tak z myślą o firmach jak i o osobach prywatnych, które posiadają własne witryny WWW. W dobie coraz szybciej i energiczniej rozwijającego się internetu, gdzie liczba wintryn internetowych powstających zwiększa się z godziny na godzinę; ważne jest aby dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Popierając się wzajemnie możemy stworzyć sieć linków do naszych stron, do stron naszych Partnerów którzy wezmą udział w Programie Wzajemnej Współpracy.

     
Program Współpracy
   
 
Korzyści
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w naszym PROGRAMIE WZAJEMNEJ WSPÓŁPRACY.

Program Wzajemnej Współpracy został stworzony tak z myślą o firmach jak i o osobach prywatnych, które posiadają własne witryny WWW. W dobie coraz szybciej i energiczniej rozwijającego się internetu, gdzie liczba wintryn internetowych powstających zwiększa się z godziny na godzinę; ważne jest dotarcie do jak największej ilości odbiorców. Pobierając się wzajemnie możemy stworzyć sieć linków do naszych stron, do stron naszych Partnerów którzy wezmą udział w Programie Wzajemnej Współpracy. Strona zarówno firmowa jak i prywatna przystępująca do Programu otrzyma możliwość:

- szerszego grona osób odwiedzających Państwa witrynę

- bezpłatnej reklamy dzięki naszej witrynie

- korzystania z usług oraz wymiany informacji w ramach rozwijania się "wspólnych" witryn

- wiele innych korzyści wynikających z pozyskiwania szerszej grupy odbiorców

- opiekunem programu jest jeden człowiek, co znaczenie upraszcza proces dodawania i reklamowania nowych witryn na naszej stronie.

 

 

Wystarczy dołączyć baner Z.P.H.U. BAREX do swojej strony. Baner znajduje się na naszym koncie internetowym. Aby dołączyć nasz baner do swojej witry należ pobrać go z linku poniżej. Od chwili kiedy baner reklamujący moją firmę pojawi się na Państwa stronie proszę o wysłanie @-maila z informacją o tym zdarzeniu na adres ziellonny@poczta.onet.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia Z.P.H.U. BAREX umiesci skrót do Państwa witryny na naszej stronie. W przypadku niepowodzenia prosimy o kontakt z naszym konsultantem  - kontakt-  . Odpowiemy na każde pytanie i udzielimy pomocy technicznej.