Firma

Program Współpracy

Program Wzajemnej Współpracy został stworzony tak z myślą o firmach jak i o osobach prywatnych, które posiadają własne witryny WWW. W dobie coraz szybciej i energiczniej rozwijającego się internetu, gdzie liczba wintryn internetowych powstających zwiększa się z godziny na godzinę; ważne jest aby dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Popierając się wzajemnie możemy stworzyć sieć linków do naszych stron, do stron naszych Partnerów którzy wezmą udział w Programie Wzajemnej Współpracy.

     
Program Współpracy
   
   
Regulamin
   

 

Regulamin Programu Wzajemnej Współpracy

&1

Z.P.H.U. BAREX dołączy Państwa link na naszej stronie za darmo. Jedynym warunkiem takiego dołączenia jest umieszczenie naszego baneru lub linku na Państwa stronie czyli na stronie Partnera.

&2

Z.P.H.U. BAREX zastrzega sobie jednak prawo do niezamieszczania bądź usuwania linków do stron zawierających treści pornograficzne, faszystowskie, religijne, niezgodne z przyjętymi normami etycznymi oraz strony firm konkurencyjnych do Z.P.H.U. BAREX. Nie dotyczy to jednak konkurencyjnych stron naszych Partnerów. Chyba, że nastąpi wcześniejsze porozumienie pomiędzy nami a naszym Partnerem.

&3

Z.P.H.U. BAREX zastrzega sobie prawo do usuwania linków do stron Partnerów, którzy usunęli link do strony Z.P.H.U. BAREX  pierwsi bez podania przyczyny lub poinformowania o tym naszego administratora . Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn link lub baner naszej firmy zostanie usunięty z witryny Partnera należ poinformować o tym administratora naszej strony a on zdecyduje co zrobić z linkiem do strony Partnera zamieszczonym na naszej stronie.

&4

Z.P.H.U. BAREX informuje, że Program Wzajemnej Współpracy jest w każdym przypadku bezpłatny obustronnie. Nie przewidujemy możliwości jakichkolwiek odpłatności pomiędzy nami a naszymi Partnerami.

&5

Z.P.H.U. BAREX będzie służyć swoim Partnerom zarówno pomocą techniczną jak i swoimi możliwościami informatycznymi w pozyskiwaniu jak największej ilości odbiorców.

&6

Jeżeli zapoznaliście się Państwo z powyższym regulaminem, akceptujecie go i skopiowaliście nasz baner do Waszej strony, prosimy nas o tym powiadomić. Nasza administrator zareaguje w ciągu 24 godzin.